חפש רק בנושא זה


גיליון מס' 14 של מגזין "דינמי" - עכשיו באוויר

עלה לרשת גיליון ינואר 2006 של מגזין וינגייט לספורט, לפעילות גופנית ולאורח חיים בריא. בגיליון: על הספינינג וסכנותיו, על בדיקת ה- RMR, ראיון עם אליס שלזינגר ועוד
  21/01/06
טורים נוספים
הופיע גיליון מס' 19 של מגזין "דינמי און ליין"
תקשורת ספורט 2: סל עצמי לקבוצת הנשים
תקשורת ספורט 1: לא ספורטי.וי
היסטוריה של ספורט: ישראל מול העולם
טורים נוספים
הופיע: גיליון מרץ 2006 של מגזין דינמי און ליין
ברוני הממון והקסם האבוד של הכדורגל
טורים נוספים


בחודש אוקטובר 2004 יצא לאור גיליון מס' 1 של מגזין וינגייט "דינמי". לאורך שנתיים ו- 13 גיליונות מודפסים, הביא "דינמי" את העולם של וינגייט לאלפי קוראים וקוראות מדי חודשיים. באינספור מאמרים, כתבות, מחקרים, ראיונות, מדורים, טורים אישיים וצילומי צבע מרהיבים – הבאנו אליכם, הקוראים, את בשורת הספורט לחובבים ולמקצוענים, את נפלאות הפעילות הגופנית, את סיפורם של המצטיינים והמתמידים, של המאמנים והמדריכים; מבחר עצום של תשובות לשאלות בנושאי בריאות ותזונה, מתכוני בריאות מזינים, מאמרים בנושאי ההיסטוריה והסוציולוגיה של הספורט ועוד.

מסיבות שונות, הוחלט בשלהי שנת 2005 על העברת המגזין לאינטרנט. וכך, אנו ממשיכים לעשות את מרב המאמצים להביא לכם, הקוראים-הגולשים, את בשורת "דינמי" - אולי אפילו יותר מבעבר. הפורמט שונה, הגרפיקה מותאמת לעולם הווירטואלי, אבל שמרנו עבורכם את מגוון החומרים המשובחים, פרי טעם של הכותבים המקצועיים של וינגייט. ועכשיו אנו שמחים להציג לשיפוטכם את גיליון מס' 14 של "דינמי", שהוא בעצם גיליון מס' 1 של "דינמי און ליין", דינמי ברשת.

כמו תמיד, גם גיליון זה מציע לכם, הקוראים, מבחר רחב של מאמרים בתחומים שבהם אנו מתמחים. מולי אפשטיין מציג את אופנת הספינינג, מתריע על מקצת הסכנות הגלומות באימון בלתי מבוקר וגם תוהה האם היתרונות הפיזיולוגיים שניתן להפיק מהאימונים המפרכים, שווים את המאמץ. מאמר נוסף מאת מולי אפשטיין מספר על בדיקת ה-
RMR
, שאותה ניתן לעבור במרכז לרפואת ספורט במכון וינגייט.

הג'ודאית הצעירה אליס שלזינגר היא אחת ההבטחות הגדולות של ישראל להצלחה אולימפית כבר בעתיד הקרוב. על אליס, חניכת המרכז לטיפוח ספורטאים מחוננים במכון וינגייט, מספרת יסמין להב. אתם מוזמנים לקרוא את הראיון עם אליס ולשמוע עליה מפי מומחי וינגייט והיחידה לספורט הישגי,  שמלווים אותה במסירות.

ועוד בגיליון: ד"ר חיים קאופמן בטור אישי על הזדהות עם ספורט מקומי, התלהבות מספורט עולמי וההבדלים שביניהם; ד"ר חזי אהרוני על שחייה לאוכלוסיות מיוחדות; יורם כהן ויניב אשכנזי מהתאחדות הספורט לבתי-ספר בחלק ב' של המאמר על הטכניקות להעשרת מיומנויות הספורט של צעירים; אפי הרנוי על הפעלת ילדים בחורף בעזרת מטריות; ד"ר רפי חירותי על הקשר שבין רכיבה מקצועית על אופניים, לבעיות פריון וקשיים רפואיים אחרים; ענב ברגר-שמש עונה על שאלות בעניין השימוש במולטי-ויטמין; עמוס גילעד במאמר ראשון בסדרה על כוח; בתיה אור מציגה תמונות ספורט היסטוריות עלומות, במסגרת המדור "מי מכיר" ואסף ביטרמן מציג מבחר של תרגילי יוגה, במסגרת מדור "דינמי פעיל".

בשלב זה, הגלישה והקריאה ב"דינמי און ליין" היא ללא תשלום - אבל כרוכה בהרשמה לאתר וינגייט. הרישום פשוט וקל, ובסופו תוכלו ליהנות מעושר התכנים של דינמי און ליין, כמו גם מגלישה חופשית באתר וינגייט כולו.

קריאה נעימה.

 תגובות הוסף תגובה
לא רשומות תגובות למאמר זה.
משחק מנהלים
המאמן בעידן המודרני כבר איננו רק "מכונת אימונים" ונדרש להפגין גם כישורי ניהול שונים


תשתחררו
כולם מכירים את חשיבות החימום לפני האימון, רבים מזניחים את השחרור וההרפיה אחריו. מולי אפשטיין מסביר כמה זה חשוב


מציאות מדומה
אימון הדמיה הוא חלק חשוב בתוכנית האימונים. המטרה: להכיר את סיטואציית התחרות ואת תגובות הספורטאי ולהפחית את הלחץ


כדור לבטן
ענת מאיר מציגה סדרת תרגילים לחיזוק שרירי הבטן עם כדור כוח גמיש