חפש רק בנושא זה


הופיע גיליון מס' 19 של מגזין "דינמי און ליין"

גיליון דצמבר 2006 של מגזין וינגייט עלה לאוויר. מולי אפשטיין בטור אישי על עבודתו עם הטניסאית שחר פאר; ישראל ציגלמן על מודל לשיווק קבוצות כדורגל וד"ר אפי הרנוי מציג את היוגה כדרך טיפול בילדים עם הפרעות קשב וריכוז
  31/12/06
טורים נוספים
תקשורת ספורט 2: סל עצמי לקבוצת הנשים
תקשורת ספורט 1: לא ספורטי.וי
היסטוריה של ספורט: ישראל מול העולם
תייר מתאמן
טורים נוספים
ברוני הממון והקסם האבוד של הכדורגל
גיליון מס' 14 של מגזין "דינמי" - עכשיו באוויר
טורים נוספים


בימים אלה יצא לאור גיליון דצמבר 2006 של "דינמי און ליין" - מגזין וינגייט לספורט, לאימון גופני ולאורח חיים בריא. בשער הגיליון טור אישי של מולי אפשטיין, על חוויותיו כפיזיולוג הצמוד ומאמן הכושר האישי של הטניסאית שחר פאר, במחנה אימון לפתיחת העונה בפאלם ספרינגס, ארה"ב. פאר מתחילה בימים אלה את עונת הטניס החדשה בסיבוב טורנירים באוסטרליה, לפני הגראנד סלאם הראשון של העונה, אליפות אוסטרליה הפתוחה.

בהמשך הגיליון: הצעה של ישראל ציגלמן למודל שיווק לקבוצות כדורגל, מעניינת במיוחד בימים אלה של סערות מסוגים שונים שעוברות על הכדורגל הישראלי. ד"ר יאיר גלילי מביא שני טורים אישיים בנושא תקשורת הספורט, האחד על המעגל המזין את עצמו של חברות ובעלי עניין אחרים ובסופו של דבר גם הצופים, שלא עושים מאום כדי שהקהל יוכל לראות יותר ולשלם פחות, והשני על עתירתה לבג"ץ של קבוצת הכדורסל אנדה רמת השרון על אפליה בשידורי המשחקים בערוץ הראשון. מולי אפשטיין על הדרך הנכונה להתמודדות עם גורמי הסיכון למחלות לב וכלי דם. טל גיא וד"ר ניסים בן ג'ויה מביאים את תמצית מחקר שערכו שמצא עדיפות ברורה לתוסף המזון קריאטין על פני חלבון למתאמני כוח קבועים ומפתחי גוף, וגם סיפורה המרגש של משלחת "ספיישל אולימפיקס ישראל" לאליפות בברלין, מאת יוסי רומנו.

עוד בגיליון מס' 19: ד"ר חיים קאופמן על חשיבות המחקר ההיסטורי-אקדמי של הספורט; ד"ר אפי הרנוי על השימוש ביוגה ככלי עזר לטיפול בילדים בעלי הפרעות קשב; ענב ברגר-שמש על תזונה נכונה בזמן הריון; מבחר שאלות ותשובות בנושא רכיבה על אופניים מהפורום של מולי אפשטיין באתר תפוז; ועמית גל-אלון מספר על השימוש בתוכנות מחשב לעבודה יעילה יותר בחדר הכושר.

גלישה וקריאה נעימה.

 תגובות הוסף תגובה
לא רשומות תגובות למאמר זה.
משחק מנהלים
המאמן בעידן המודרני כבר איננו רק "מכונת אימונים" ונדרש להפגין גם כישורי ניהול שונים


תשתחררו
כולם מכירים את חשיבות החימום לפני האימון, רבים מזניחים את השחרור וההרפיה אחריו. מולי אפשטיין מסביר כמה זה חשוב


מציאות מדומה
אימון הדמיה הוא חלק חשוב בתוכנית האימונים. המטרה: להכיר את סיטואציית התחרות ואת תגובות הספורטאי ולהפחית את הלחץ


כדור לבטן
ענת מאיר מציגה סדרת תרגילים לחיזוק שרירי הבטן עם כדור כוח גמיש