חפש רק בנושא זה


המטרה: נבחרת כדורעף נשים ישראלית בלונדון 2012

נחנך פרויקט ראשון מסוגו בארץ להבאת נבחרת נשים למשחקים האולמיפיים בלונדון. בראש הפרויקט עומד המאמן הוותיק אריה זלינגר. אולם "נתניה" בוינגייט ישמש אולם הבית של הנבחרת
  11/07/07


22 שחקניות כדורעף נוטלות חלק בפרויקט מיוחד שהוקם במכון וינגייט ומטרתו להביא את נבחרת הכדורעף של הנשים לאולימפיאדה בלונדון בשנת 2012.

 

בראש הפרויקט עומד המאמן הוותיק אריה זלינגר, שזכה עם נבחרות יפן וארה"ב במדליות אולימפיות. זלינגר "קרא לדגל" את הנשים מקבוצות קריית אתא, רעננה, עמק הירדן, נווה שאנן וכן שש שחקניות צעירות שלומדות ומתאמנות במרכז לטיפוח מחוננים בוינגייט. האימונים יתקיימו שש פעמים בשבוע, ארבע שעות מדי יום. אולם הבית של הנבחרת הוא "אולם נתניה" בוינגייט, ששודרג לא מכבר.

 

התקציב לשנה הראשונה מגיע ל-3.5 מיליון שקל, רובו ככולו למשכורות לשחקניות ולצוות המאמנים.

 


במסיבת עיתונאים שנערכה באולם נתניה לרגל השקת הפרויקט סקר אריה זלינגר סקר את תוכניתו ואת הדרכים להשגת המטרה. מנכ"ל וינגייט, ד"ר אורי שפר, ציין בדבריו שמכון וינגייט נרתם למשימה החשובה לספורט הישראלי כדי להגיע לפסגה. ד"ר שפר ציין שהמכון יעשה הכול על מנת לאפשר לנבחרת את התנאים הטובים ביותר במכון. כן ברכו יו"ר איגוד הכדורעף, מר יעקב שטופמן, ויו"ר הוועד האולימפי, מר צבי ורשביאק.

 

לבאים לאירוע באולם נתניה נערכה תצוגה של כחצי שעה על דרכי אימון ומשחק בכדורעף, בהשתתפות שחקניות הנבחרת. הקפטנית בת ה-39, טניה גרבר, הודתה בשם שחקניות הנבחרת והבטיחה שהנבחרת תעשה הכול על מנת להצליח ולהוכיח שכדורעף הנשים בישראל יכול להגיע לצמרת.

בתמונה: אריה זלינגר בהשקת הפרויקטתגובות הוסף תגובה
1.בהצלחהשמוליק11/07/07
2.הנבחרתלנה15/07/07
3.כל הכבוד!!אס"א16/07/07
4.כל הכבוד על היוזמה!מאיה18/07/07
נמשכת ההרשמה למגוון קורסים ומסלולי לימוד בביה"ס למאמנים ולמדריכים ע"ש נט הולמן. במקרה הצורך, תתאפשר למידה מקוונת בהתאם להנחיות משרד הבריאות