חפש רק בנושא זה


אירובי וגמישות: מחטבים גם את המכשירים

משקולות חדשניות, חישוק צבעוני, כדור גמישות חדש ושלל אביזרי כושר וגמישות חדשים. ענת מאיר מדווחת על חידושי הכושר האחרונים, כפי שהוצגו בכנס הכושר הגדול שנערך באחרונה בארצות-הברית
  29/07/07


בכל שנה מתקיים בארה"ב כנס כושר בינלאומי מהגדולים בעולם. הכנס מאורגן על-ידי הארגון

 "IDEA", והשנה נערך בסן-דייגו, קליפורניה (בשנה הבאה הוא מתוכנן ללאס-וגאס).  בכנס השתתפו יותר מאלף משתתפים, ביניהם מיטב המורים והמדריכים בעולם, שלימדו שיעורים חדשניים בתחומים רבים: אירובי, חיזוק ועיצוב גוף, פילאטיס, גמישות, יוגה ועוד. בכנס הוצג מכשור חדיש לחיזוק ועיצוב הגוף ולשריפת שומנים. ענת מאיר השתתפה בכנס, ומציגה מספר אביזרים חדשניים שניתן להזמינם באמצעות האינטרנט.
 

"The Bean

 

מכשיר שמתאים לאימונים אישיים ואימונים קבוצתיים, ובעזרתו ניתן לעבוד על חיזוק הבטן, גמישות, עבודה על חלק גוף עליון ותחתון, שיפור שיווי משקל, ביצוע תרגילי יוגה ופילאטיס. המכשיר מתאים גם לשיקום: ניתן לבצע בעזרתו תרגילים להקלת בעיות גב וצוואר, ותרגילים נוספים המסייעים בשיקום.

www.beanpro.com

 

"BodyRev

 

משקולות חדשניות, שבעזרתן ניתן לעבוד ביעילות על חלק גוף עליון. צמד המשקולות מחוברות זו לזו, ובזמן העבודה ניתן לבצע בעזרתן תנועה סיבובית. ניתן להגביר את כובדן בעזרת הכנסת תוספת משקל לתוך האביזר, וכמובן להפחית משקל. המכשיר מתאים לאימונים אישיים וקבוצתיים.
www.bodyrev.com

 

"KettelBell

 

משקולת בצורת כדור ברזל שמחובר לטבעת. מתאים לעבודה על כל חלקי הגוף. העבודה בעזרתו מתבצעת באמצעות הנפות, להבדיל מהרמה סטטית של משקולות. באופן הזה כל הגוף עובד, והמשקולת מוחזקת כלפי מטה. המכשיר מתאים לאימון אישי וקבוצתי.
www.kettlebell.com

 

 

Hoopgirl

 

אביזר מוכר ופשוט שמוכר לכולם: החישוק. בעזרתו ניתן לבצע מספר רב של תרגילים חדשניים, אשר עובדים על כל חלקי הגוף. החידוש באביזר הוא המספר הרב של התרגילים המגוונים, והשיטה בה עובדים ומנצלים את האביזר. העבודה נעשית בליווי מוסיקה כמובן. מתאים לאימון אישי וקבוצתי. ניתן לעבוד בעזרת החישוק בפעילות אירובית ושריפת שומנים, חיזוק שרירי בטן וגב, חיטוב זרועות, פיתוח שיווי משקל וקואורדינציה. הצבעים הססגוניים של החישוק החדש מתאימים למופעים וגם מקנים אסתטיקה לאימון.
 www.hoopgirl.com

 

 

Benderbell

           
כדור רך וגמיש, שמטרתו המרכזית היא עבודה על בטן תחתונה ועליונה (ניתן לנצלו גם למטרות נוספות). העבודה החדשנית על הבטן מתבצעת ב"השענות" על גבי הכדור. אנו מונעים כאבי גב ומגבירים את קושי הביצוע. הכדור מספק תמיכה ומאפשר לבצע עבודה נכונה ויעילה.

www.spriproducts.com

 

Fitball


כדור כושר גדול, שמוכר לנו בגרסאות קודמות. כיום מבצעים בעזרתו מגוון תרגילים חדשניים בתחום הגמישות והמתיחות, חיזוק שרירי בטן; הוא יעיל במיוחד בשיעורי אירובי, כשאנו נעזרים בכדור להעלאת הדופק תוך כדי עבודה על חיזוק זרועות. הכדור מוחזק בידיים ואנו מבצעים עמו פעילות אירובית ענפה. מספר האפשרויות רב ומגוון.


 

Perfect Pushup


אביזר מיוחד לביצוע כפיפות מרפקים בצורה יעילה, ובאופן שמאפשר עבודה על קבוצות שרירים רבות, באמצעות תנועה סיבובית של המכשיר תוך כדי ביצוע כפיפת המרפקים.
www.perfectpushup.com

 

רצועות כושר


מכשיר שמיועד לעבודה בחדר כושר. רצועות עם ידיות, אשר בעזרתן ניתן לבצע מספר רב של תרגילי חיזוק גוף ועיצוב. המכשיר מאפשר עבודה על יציבה ושיווי משקל. ניתן גם להשחיל את כפות הרגליים לתוך הטבעות, ולעבוד על שרירי בטן וחלק גוף תחתון, וכמובן לאחוז בטבעות ולנצלן לעבודה על חלק גוף תחתון, חיזוק בטן ושיווי משקל.

www.spriproducts.com

 


המלצה


רעננו את השיעורים שלכם בעזרת אביזר או שניים חדשים. אוכלוסיית המתאמנים אוהבת חידושים, שמעלים את המוטיבציה לבצע את האימון, מגוונים אותו והופכים אותו לאימון מהנה יותר.

 

 

 תגובות הוסף תגובה
1.מכשירים מדהימיםעופר שפי08/08/07
2.יש סיכוי שיהיו כאלה בארץ?מירי10/08/07
מפעלי הקיץ 2020 יתקיימו השנה במתכונת ייחודית המשלבת למידה מקוונת והשתלמות מעשית במכון וינגייט. ההרשמה בעיצומה - אל תחמיצו!

בדרך לשגרה: חודש ביצוען של בדיקות הארגומטריה במרכז לרפואת ספורט ולמחקר

נמשכת ההרשמה למגוון קורסים ומסלולי לימוד בביה"ס למאמנים ולמדריכים ע"ש נט הולמן

המרכז לרפואת ספורט ולמחקר של מכון וינגייט, ממשיך גם בימים אלו לשרת את ספורטאי ההישג של ישראל

מועדון הכושר למנויים, שב לפעול בהתאם ובכפוף להנחיות משרד הבריאות

ספורטאי הסגלים האולימפיים של ישראל בספורט היחידני חזרו לאימונים בכפוף להנחיות משרד הבריאות

חודשו הלימודים בביה"ס למאמנים ולמדריכים ע"ש נט הולמן במתכונת מקוונת