חפש רק בנושא זה


עונת הסייף 2008 נפתחה במכון וינגייט

עונת 2008 בסייף נפתחה בוינגייט ב- 31.12.07. בתחרות פתיחת העונה נטלו חלק יותר מ- 180 סייפים וסייפות מכל רחבי הארץ. השנה צפויים לסייפים אתגרים רבים ובראשם השגת הקריטריון למשחקי בייג'ין
 

לראשונה ולאחר תקופה ממושכת החליטה הנהלת האיגוד לקיים את התחרות במכון וינגייט וזאת לאחר שבדקה אפשרויות רבות לקיום התחרות ומצאה שהאולם והמתקנים בוינגייט, הם המתאימים ביותר לקיום התחרות. השנה שואף  ענף הסייף להגיע להישגים, ובראשם קביעת הקריטריון לבייג'ין. כדי להשיג קריטריון זה יצטרכו הסייפים לעבור תחילה את הקריטריון הישראלי.

 

עד כה השיגו שני סייפים את הקריטריון האולימפי: במקצוע הרומח –  תומר אור מהפועל חיפה ודלילה חתואל מהפועל עכו. יתר הסייפים יצטרכו להבטיח את הקריטריון לבייג'ין בתחרויות גביע העולם הקרובות. על מנת להבטיח את הקריטריון יצטרכו הסייפים לסיים בין 15 הראשונים בעולם בדירוג הכללי, באותו מקצוע בו הם מתחרים.

 

להלן רשימת הזוכים בתחרות פתיחת העונה בסייף:

 

מקצוע הרומח

במקצוע הרומח לבוגרים זכה מאור חתואל מהפועל עכו, לאחר שגבר בגמר על על אורן בסל - אף הוא מהפועל עכו. בתואר לנשים במקצוע הרומח זכתה דלילה חתואל מהפועל עכו לאחר שגברה בגמר על חברתה לאגודה, איילת אוחיון, שייצגה את ישראל באולימפיאדת אתונה.

 

מקצוע החרב

במקצוע החרב זכה קמניר אליה מהפועל אשקלון לאחר שניצח את יניב מימון מהפועל כפר סבא.

 

מקצוע הדקר

בתואר לגברים במקצוע הדקר זכה דורון לויט מהפועל כפר סבא לאחר שניצח בגמר את מראט ישראליאן מהפועל אשקלון. בתואר לנשים במקצוע הדקר זכתה נועם מילס מהפועל כפר סבא לאחר שניצחה בגמר את את קטיה דוידסון שאף היא מהפועל כפר סבא.

 

תענוג היה לצפות בתחרות הסיוף, שהוא ענף ספורט בעל ותק ומסורת של אלפי שנים.

 

 

 תגובות הוסף תגובה
לא רשומות תגובות למאמר זה.
הושג הסכם הבנות עם איגוד ההתעמלות בחסות משרד התרבות והספורט: מתעמלות האומנותית ונבחרת המכשירים של ישראל, יתאמנו במכון וינגייט בעשור הקרוב

את הקיץ הזה תבלו במועדון הספורט של מכון וינגייט: מינויים משפחתיים במחירים משתלמים במיוחד

יום פתוח ללימודי נטורופתיה עם ראשת המסלול, ד"ר מירה כהן שטרקמן, יתקיים ביום שישי, ה-17 ביולי, בשעה 9:30

חודש ביצוען של בדיקות הארגומטריה במרכז לרפואת ספורט ולמחקר

נמשכת ההרשמה למגוון קורסים ומסלולי לימוד בביה"ס למאמנים ולמדריכים ע"ש נט הולמן