חפש רק בנושא זה


הוקרה לספורטאי המרכז לטיפוח מחוננים בווינגייט

בטקס חגיגי ומכובד, הוענק לספורטאי המרכז לטיפוח מחוננים בספורט בווינגייט, פרס מטעם בוגרי מנהל עסקים באוניברסיטאות המובילות בארה"ב. ההוקרה מוענקת אחת לשנה לאדם או לארגון על טיפוח מצוינות בתחום אשר עשוי להשפיע על איכות החיים בישראל
 

השנה על רקע המשחקים האולימפיים הוחלט להעניק את הפרס, LEADERSHIP FORMATION AWARD, המוענק זו השנה השביעית, לאדם או לארגון המטפח מנהיגות צעירה בתחום החינוך הגופני, שיש בהם כדי להשפיע באופן חיובי על איכות החיים בישראל. ספורטאי המרכז למחוננים נבחרו כראויים לקבל את ההוקרה. זכייה זו מצרפת אותנו לרשימה מכובדת של גופים/פרויקטים שזכו לפרס בשנים האחרונות: תכנית עתידים, תכנית וקסלר, תגלית, תכנית מסע, ופרויקט טיפוח מצוינות של מוריס קאהן.

 

ההוקרה הוענקה ע"י:

HARVARD BUISNESS SCHOOL ALUMNI ASSOCIATION

Harvard Club of Israel

Wharton – Penn Club Of Israel

 

בטקס נשאו דברים מטעם המכון: פרופ' איזי בורוביץ, יו"ר הוועד המנהל,  אשר הדגיש כי הספורטאים מהמרכז לטיפוח מחוננים הנם הקבוצה שתוביל את הספורט בישראל. ד"ר רותי פילץ־בורשטיין, מ"מ מנכ"ל, הדגישה בדבריה כי טיפוח מצוינות בספורט יש בה כדי להוביל לשינוי באיכות החיים במדינה. ענבר וינרסקי, כדורעפנית במרכז (שימשה בין היתר כקפטן נבחרת הנוער של ישראל בכדורעף), ייצגה את הספורטאים וסיפרה על אופי החיים במרכז ועל הוויתורים שבחרה לעשות כדי להגשים את עצמה כספורטאית הישג. השחיין הדגול מיקי חליקה, בוגר המרכז, שיתף את הנוכחים בתרומה הגדולה של המרכז לחייו, בערכים שרכש כספורטאי הישג, אשר משמשים ומלווים אותו לכל אורך הדרך גם היום כאיש עסקים.

 

אורח כבוד מטעם המארגנים, ד"ר טל בן שחר, מרצה בכיר במרכז הבין־תחומי בהרצליה, ומרצה בכיר בעבר באוניברסיטת הרווארד, ריתק את הקהל בהרצאה בתחום פסיכולוגיה של מנהיגות חיובית, וחיזק את דבריו בדוגמאות מעולם הספורט.

 

כמו כן, נכחו באירוע אפי יעקבי, מנהל המחלקה ליחסי ציבור ולקשרי חוץ, מורן בצר־תייר, מנהלת המרכז לטיפוח מחוננים בספורט, שרון טלמור, ע.למנהל המחלקה ליחסי ציבור ולקשרי חוץ.

 

אייל קפלן, ירום ארד, אלי שטריט, איציק דבש, מיכל קינן-קורן העניקו את הפרס שכלל שעון קיר גדול, לנציגי המכון – פרופ' בורוביץ, ד"ר פילץ־בורשטיין, מורן בצר־תייר, ענבר וינרסקי.

 

צילום: יפעת יוגב

 

בתמונה משמאל לימין: ירום ארד, איציק דבש, פרופ' בורוביץ, מורן בצר-תייר, ד"ר רותי פילץ בורשטיין, אייל קפלן, מיכל קינן-קורן, ענבר וינרסקי, אלי שטירטתגובות הוסף תגובה
לא רשומות תגובות למאמר זה.
הכנס הלאומי למדעי האימון התחרותי: מכירת הכרטיסים וההרשמה לסדנאות בעיצומה

טניס שולחן: טל ישראלי, חניך אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט, זכה במדליית ארד קבוצתית באליפות הונגריה הפתוחה

נבחרת הנשים בג'ודו מארחת במכון וינגייט מחנה אימון בין-לאומי בהשתתפות נבחרות מבריטניה ומאוזבקיסטן

מדליית ארד לאנסטסיה גורבנקו במשחה ה-200 מ' מ.א בתוצאה 2:13:52 דקות בתחרות סבב ה-Pro Swim בגרינסברו ארה"ב

מקום ראשון למטפסים הפראלימפיים, מיכאל שפייזר ומור ספיר, באליפות הולנד הפתוחה לטיפוס פראלימפי

מדליית כסף לשחיין מרקוס שלזינגר ב-50 מ' פרפר בתוצאה 23.35 שניות (בבריכות קצרות) בגביע "ניקו סאפיו" בגנואה