חפש רק בנושא זה


משתדרגים: אולם נוסף הוקצה לטובת ענף הג'ודו במכון וינגייט

הענף שזכה להישגים מרשימים באולימפיאדת ריו ו-2 מדליות ארד, ימשיך ליהנות מתנאים מצוינים בווינגייט ומעתה יעמוד לרשותו אולם ג'ודו חדיש ומשודרג, שחובר לאולם הקיים על ידי פתיחת מעברים וחלונות צפייה. מאמן הנבחרת, אורן סמדג'ה: "שאפו למכון וינגייט, השדרוג הופך את האולם לאחד הטובים והמפוארים לנבחרות בעולם"
  31/08/16

אורן סמדג'ה, מאמן הנבחרת: "מאז ומתמיד אני זוכר עצמי כספורטאי שמתאמן במכון וינגייט, את כל האולימפיאדות וההישגים הגדולים עשיתי באולם הזה, וגם היום, 24 שנים אחרי, כאשר אני מצעיד את נבחרות ישראל להישגים הגדולים ביותר בספורט הישראלי. אז כמובן שאני מייחס את ההישגים גם לתנאים האופטימליים שאנחנו מקבלים במכון, כמו רפואת הספורט, חדר האוכל ועכשיו השדרוג האחרון, שהופך את האולם בווינגייט לאחד המפוארים והטובים שקיימים לנבחרות בכל רחבי העולם. בוא נגיד שזה מאוד מקל עלי, להיכנס לאולם כזה גדול ולאמן 90-80 ספורטאים חברי נבחרות ישראל ולהצליח להביא אותם לכזאת איכות של אימון, כך שאני יכול להעביר את כל המסרים, הטכניקות והדברים שאני עובד איתם שם. שאפו למכון וינגייט.
סמדג'ה ביקש להודות במיוחד למנכ"ל המכון, אמוץ בכר: "מודה לו על הפתיחות. הוא כל כך מחבק אותנו וכל כך מעורב בכל התהליכים בשנים האחרונות של הג'ודו ותמיד עם אוזן קשבת ודלת פתוחה לשמוע על הצרכים ואת הבקשות שלנו".


עוד הוסיף: "אנחנו כמעט מגיעים לשלמות עם האולם, חסרים עוד כמה דברים קטנים שאנחנו מבקשים, ואני יודע שזה יקרה כדי לעשות פה את אחד האולמות האיכותיים ביותר שיש. זה מאוד עוזר לנו להביא הנה נבחרות מחו"ל, התארחו כאן אלופי עולם ואלופים אולימפיים, הם רואים את תנאי האימון והאולם שלנו ואנחנו מרגישים גאווה גדולה. שמח שנפל בחלקי, בקדנציה שלי, להיות שותף פעיל לכל התכנונים האלו".צילום: אבי שי, צלם המכוןתגובות הוסף תגובה
1.זכות היסטורית וזכות ראשוניםדוד בן דב31/08/16
20.10.17 יום פתוח ללימודים במכון וינגייט

משתלם להשתלם

מבדק הזהב
הדרך לבריאות טובה הנשמרת לאורך זמן