חפש רק בנושא זה


נחנך הפסל "אדר" במכון וינגייט

אמוץ בכר, מנכ"ל מכון וינגייט: "הצבת הפסל היא אבן פינה לחזון המכון ולשינוי הגדול שהוא עתיד לעבור בשנים הבאות בעקבות הפיכתו למכון הלאומי למצוינות בספורט. הפסל כולל את חמשת העיגולים האולימפיים, בתוכם משולבים ענפי ספורט הישגי הקשורים לעולמו האישי של האמן ומשפחתו, שחייה, ג'ודו, כדורסל והתעמלות"
  12/09/17

ביום רביעי 6 בספטמבר 2017 ט”ו באלול תשע”ז התקיים במכון וינגייט טקס חגיגי להסרת הלוט מפסל פרי יצירתו של האמן חן וינקלר בשם "אדר". וינקלר, אמן מוכר שיצירותיו פזורות בארץ ובעולם, העניק את הפסל למכון וינגייט כתרומה, פסל המגלם בתוכו את ערכי האולימפיזם והספורט ההישגי ההולמים את וינגייט. בטקס השתתפו אמוץ בכר, מנכ"ל מכון וינגייט, חבר הנאמנים, הוועד המנהל ואורחים נוספים.

האמן חן וינקלר: "תודה שאפשרתם לי להציב פה את הפסל. חשוב לי שזה כאן ואני מאוד גאה. אני מאמין שספורט וחינוך לספורט ולהישגיות הן הדרך הנכונה להצלחה בחיים ואלו הערכים שרעייתי ואני מקנים לבני המשפחה. ארבעת הילדים שלי מתאמנים במכון וינגייט וזה בא לידי ביטוי בטבעות בפסל. בשלב התכנון ביקשתי את החזון של המכון וזה היה כאילו התגלות – אולימפיאדה, הישגיות, לפתח, למצוא. אמרתי רגע, בוא ניקח את האולימפיאדה וצריך לטפס, השאיפה להגיע למעלה, הסולם שכל אחד מושך והשאיפה להישגיות. ביצענו מספר הדמיות עד שהגענו לרעיון הסופי, שזה משהו שאני כל כך שלם עמו וכל כך מאושר".


(מימין) האמן, חן וינקלר, ומנכ"ל מכון וינגייט, מר אמוץ בכר, על רקע הפסל "אדר"

צילום: רפי כחלוןתגובות הוסף תגובה
לא רשומות תגובות למאמר זה.
מבדק הזהב
הדרך לבריאות טובה הנשמרת לאורך זמן


גישות בטיפוח מומחיות בספורט

תזונה תומכת למערכת החיסוןתרומת הביומכניקה לאימוןמערכת היחסים בין מאמן לספורטאיפגיעות ברך ומשמעותן לעתידו של הספורטאיפותחים שנה באקדמיית וינגייט עם הפנים לזירה הבינלאומיתתסמונת הרצועה האיליו-טיביאלית ITBS