חפש רק בנושא זה


מלגות ארומה ע"ש גלי שפע ז"ל לספורטאיות האקדמיה למצוינות בספורט, מכון וינגייט

ארומה ישראל הנציחה זו השנה הרביעית את גלי שפע ז"ל על ידי הענקת מלגות לג'ודוקא, סופיה סחצ'קי, ולטריאתלטית, הגר כהן קליף, שנבחרו ע"י נציגי האקדמיה וארומה. המלגה תסייע לספורטאיות ברכישת ציוד ספורט ובהשתתפות במחנות אימונים ותחרויות בחו"ל
  19/10/17

גיל מעין, מנהל אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט, הודה למשפחת שפע ולנציגי ארומה על התמיכה בספורטאיות הצעירות: "הזוכות במלגה השנה מייצגות בצורה הטובה ביותר את האופן שבו מצופה מספורטאי באקדמיה להצטיין, הן הגיעו להישגים ספורטיביים ולימודיים שהושגו בעבודה קשה - ולא קל להתבלט בין 173 תלמידים, אשר כולם מצטיינים".

הזוכות במלגת ארומה 2017 לזכר גלי שפע:
סופיה סחצ'קי - אלופת ישראל בג'ודו לקדטיות במשקל עד 48 ק"ג.
הגר כהן קליף - בת ה-17 עם מקום 23 באליפות העולם לנוער! הישראלית הראשונה שהגיעה לאליפות העולם בגיל כה צעיר.


מימין, סופיה סחצ'קי, הדר כהן קליף

אמוץ בכר, מנכ"ל מכון וינגייט: "שיתוף הפעולה בין ארומה למכון וינגייט הוא יוצא דופן בערך הבלתי רגיל שהוא מביא לשני הצדדים. מכון וינגייט נמצא בעיצומו של תהליך הסתגלות בעקבות חוק המכון הלאומי למצוינות בספורט, שבמסגרתו מדינת ישראל לקחה באופן רשמי אחריות להשקיע במכון לטובת שיפוץ מתקנים ובניית חדשים. הדגם שאנו רואים לנגד עינינו הוא במתכונת של המכונים המובילים בעולם. מכון וינגייט ישמש בית ל-25 איגודי הספורט ולספורטאי ההישג בכל הגילאים. אני מברך על התמיכה של חברת ארומה ישראל בספורטאיות ועל הנוכחות של משפחת שפע כאן אתנו".

רם שפע, אחיו של גלי שפע, נשא דברים בשם המשפחה: "אנחנו משפחה מאוד ספורטיבית, אבא שלי, גרשון שפע, השתתף ב-3 אולימפיאדות כשחיין, ואנחנו משפחה מאוד 'אדומה', אוהדי הפועל... לזכר אחי הבכור, גלי, שנפטר לפני 4.5 שנים מסרטן, הקמנו קבוצת כדורגל והשנה לקחנו את האליפות האזורית של עמק חפר, מה שבטח מאוד משמח את אחי שם מלמעלה. אני מאחל לספורטאיות שנבחרו, המון הצלחה מכל הלב. אנחנו נעקוב אחר ההתקדמות שלכן".


מימין, גיל מעין, אמוץ בכר, מנכ"ל מכון וינגייט, סופיה סחצ'קי, גרשון שפע, רם שפע


מימין, גיל מעין, אמוץ בכר, מנכ"ל מכון וינגייט, הגר כהן קליף, גרשון שפע, רם שפע

צילום: אבי שיתגובות הוסף תגובה
לא רשומות תגובות למאמר זה.
מבדקים תפקודיים בפיזיותרפיה

תזונה נכונה לספורטאים מתבגרים