חפש רק בנושא זה


משלחת מנהיגות צעירה מיפן התארחה במכון וינגייט

נציגים מגופי הספורט המרכזיים של יפן, כגון סוכנות הספורט, מועצת הספורט, הוועד האולימפי והתאחדות הספורט ביקרו במכון וינגייט. מדובר בביקור גומלין במסגרת הסכם שיתוף הפעולה שנחתם בין יפן ובין ישראל לאחר ביקור שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב, ונציגי משרדה בטוקיו השנה
  14/12/17

במהלך הביקור במכון נפגשה המשלחת עם מנכ"ל מכון וינגייט, מר אמוץ בכר, ממנו קיבלו סקירה על פעילות המכון ועל תהליך התאגוד שמכון וינגייט נמצא בעיצומו.
מירב אולייניק וטל אלוני רוזן, נציגות פרויקט אתנה, סקרו את הפעולות הנעשות לקידום ספורט הנשים בישראל. תומר סקר מהיחידה לספורט הישגי הציג בפני המשלחת את מבנה הספורט ההישגי בישראל וסקר את תחום ה-innovation – חדשנות וטכנולוגיה בספורט ההישגי בישראל. נציגי חברת playsight הישראלית  הציגו את הטכנולוגיה שלהם העוסקת בניתוח צילומי וידאו של פעילויות ספורט (אימונים, משחקים, תחרויות) ומתן סטטיסטיקות ומשובים מיידים לספורטאים ולמאמנים.
לחברת playsight ולמכון וינגייט יש פרויקט משותף והמטרה הייתה להציג את האפשרויות של שיתופי פעולה בין המכון ובין חברות טכנולוגיות לקידום אפליקציות שיוכלו לסייע לספורטאי ההישג.לאחר הדיון יצאו האורחים לסיור שכלל ביקור במחלקה לפיזיותרפיה במרכז לרפואת ספורט ולמחקר, שם צפו האורחים בהדגמה של טכנולוגיית פיזימאקס, שבאמצעותה ניתן לנתח תנועה ע"י צילום ומתן משוב מידי על איכות הביצוע של הספורטאי במספר מבדקים פונקציונליים כגון נחיתה, ניתור וכד'. המערכת מסייעת בידי הצוות הרפואי וצוות האימון במציאת הליקויים בטכניקה אצל הספורטאי, מתן תרגילים והמלצות לתיקון ובכך בהקטנת היארעות הפציעות העתידיות של הספורטאים.
תגובות הוסף תגובה
לא רשומות תגובות למאמר זה.
מבדק הזהב
הדרך לבריאות טובה הנשמרת לאורך זמן


גישות בטיפוח מומחיות בספורט

תזונה תומכת למערכת החיסוןתרומת הביומכניקה לאימוןמערכת היחסים בין מאמן לספורטאיפגיעות ברך ומשמעותן לעתידו של הספורטאיפותחים שנה באקדמיית וינגייט עם הפנים לזירה הבינלאומיתתסמונת הרצועה האיליו-טיביאלית ITBS