חפש רק בנושא זה


מדליית כסף לשגיא, מדליית ארד לפלצ'יק וגם לשמאילוב

בדרך לטוקיו 2020, הישגים נאים לנבחרת ג'ודו הגברים של ישראל בסיומו של גראנד סלאם פריז היוקרתי: פיטר פלצ'יק זכה בארד ומוקי שגיא במדליית הכסף. ברוך שמאילוב זכה שלשום במדליית ארד. אורי ששון, לי קוכמן ודניאל בן דוד סיימו במקום החמישי. אורן סמדג'ה: "הישג חסר תקדים. אני גאה בנבחרת ישראל"
  10/02/19
ברוך שמאילוב
ברוך שמאילוב

תחרות הגראנד סלאם בפריז ננעלה אמש (ראשון) עם הישגים נאים לחברי הנבחרת הלאומית שבהובלתו של אורן סמדג'ה: מוקי שגיא (עד 66 ק"ג) שהתמודד על מדליית הזהב, הסתפק במדליית הכסף לאחר שהפסיד באיפון ליריבו הגרמני, אחרי שאיפון שלו נפסל קודם על ידי השופט. פיטר פלצ'יק (מעל 100 ק"ג),זכה במדליית הארד, הישג מתוק במיוחד נוכח העובדה שנאלץ להחמיץ לפני כשבועיים את גראנד פרי ת"א בשל מחלה. אכזבות נרשמו לאורי ששון (מעל 100 ק"ג) וללי קוכמן שסיימו במקום החמישי. בשבת - יומה הראשון של התחרות, זכה ברוך שמאילוב (66 ק"ג), בוגר אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט, במדליית הארד לאחר שגבר באיפון מרשים על יריבו, מנואל לומבראדו האיטלקי, זוכה גרנד פרי ת"א (לפני שבועיים).

דניאל בן דוד (60 ק"ג), שחזר מפציעה ממושכת, סיים במקום החמישי לאחר שהפסיד בקרב על מדליית הארד. אכזבות נרשמו גם לטוהר בוטבול (73 ק"ג), מדליסט הארד מגרנד פרי ת"א 2019, ולטל פליקר (66 ק"ג), המדורג במקום החמישי בעולם, שסיים את דרכו בתחרות בשלביה המוקדמים.

נבחרת ישראל יצאה לתחרות עם 8 ספורטאים כחלק מהדרך לאולימפיאדת טוקיו 2020. בתחרות השתתפו 572 ספורטאים מ-97 מדינות בעולם.

המאמן הלאומי, אורן סמדג'ה, כתב בדף הפייסבוק שלו: "אני מתרגש לומר שעשינו היסטוריה. זוהי קפיצת דרך משמעותית לנבחרת ישראל גברים בג'ודו וההישג הוא חסר תקדים. הגענו לתחרות עם שמונה ספורטאים מתוכם התמודדו שישה על מדליה כשחמישה מהם הגיעו לחצי גמר בטורניר הגדול והקשה בעולם, הגראנד סלאם פריז. אני גאה בנבחרת ישראל".תגובות הוסף תגובה
לא רשומות תגובות למאמר זה.
מדליית ארד לאריאל שולמן (עד 50 ק"ג), חניך אקדמיית וינגייט למצוינות
בגביע אירופה הספרדי בג'ודו. מדליית זהב ליונתן וקסלר


שיא ישראלי חדש למארו טפרי, 2:10:10 במרתון סיביליה
אותו סיים שמיני. שיפור של 2:27 משיאו הקודם של גירמה אמרה


שיא ישראלי חדש לדיאנה ויסמן: 7.34 שניות בריצת 60 מ'
באליפות הבלקן ובכך שיפרה ב-7 מאיות את השיא שקבעה בינואר האחרון


בדיקות היכולת הגליקוליטית לחותרי הקיאק סתיו מזרחי ונטע מליקסון
נערכו במרכז לרפואת ספורט ומחקר


מדליית כסף היסטורית לנבחרת סייפי הדקר הבוגרת
בגביע העולם בקנדה, לאחר שגברו על קנדה, הונגריה, גרמניה ודנמרק


מבדק הזהב
הדרך לבריאות טובה הנשמרת לאורך זמן


גישות בטיפוח מומחיות בספורט

גראנד סלאם פריז 2019: מדליית כסף לשגיא, ארד לפלצ'יק
ארד גם לשמאילוב. ששון,קוכמן ובן דוד במקום החמישי


תזונה תומכת למערכת החיסוןתרומת הביומכניקה לאימוןמערכת היחסים בין מאמן לספורטאיפגיעות ברך ומשמעותן לעתידו של הספורטאיפותחים שנה באקדמיית וינגייט עם הפנים לזירה הבינלאומיתתסמונת הרצועה האיליו-טיביאלית ITBS