חפש רק בנושא זה


ערב מצטיינים באקדמיית וינגייט למצוינות בספורט

61 מתלמידי אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט, משכבות ח'-יא' זכו לתעודת הצטיינות בשבע קטגוריות חינוכיות, חברתיות ופדגוגיות שונות. הערב המרגש התקיים בנוכחות הורים, צוותי ההוראה, החינוך וההדרכה ובנוכחותו של מ"מ מנכ"ל וינגייט, מר שמשון שעתל. גיל מעיין, מנהל האקדמיה: "להדגיש את חשיבות השילוב בין ערכים, ספורט ולימודים"
  14/02/19

61 מחניכי אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט  זכו בתעודות הצטיינות בערב חגיגי שהתקיים לפני כשבועיים, בהשתתפותם של הורי התלמידים והצוותים הפדגוגיים והחינוכיים של הפנימיה. באירוע החגיגי והמשמח, נכח גם מר שמשון שעתל, מ"מ מנכ"ל המכון, אשר גם חתום על התעודות. תעודות ההצטיינות הוענקו במעמד המרגש על ידי המאמנים, אימהות הבית, המדריכים החברתיים, רכזת מרכז הלמידה וכן על ידי מורי התלמידים מבית הספר חוף השרון ומ"הבית של תמר".

 תעודות ההצטיינות חולקו לתלמידי כיתות ח'-יא' בקטגוריות: הישג לימודי (מממוצע 87), הצטיינות לימודית יתירה (ממוצע מעל ל-90 ו/או בלטו בבית הספר), מצטיין שכבתי (אחד מכל שכבת גיל), תעודת הערכה על שיפור משמעותי בלימודים (מאמץ והשתדלות ו/או שיפור משמעותי), מצטיין חברתי (בולטות חברתית) וקטגוריית חדר מצטיין (ניקיון והיגיינה, נראות ואסתטיקה של החדרים כמדד להתנהלות אחראית).

 

גיל מעיין, מנהל אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט, הוסיף והבהיר את משמעותו של ערב זה: "האקדמיה למצוינות רואה אל מול עיניה שלושה קווים מנחים שהם אבני היסוד המשולבים זה בזה: ערכים, ספורט ולימודים. שלושת תחומים אלה משולבים בכל תחומי החיים של  כלל בני הנוער בשאר הם, וכך גם בחיי הספורטאים והספורטאיות, חניכי האקדמיה. בערב המצטיינים, שהוא ערב משמעותי ביותר בחיי האקדמיה, אנו מעניקים תשומת לב מרבית לחניכינו, מביעים הערכה והוקרה ומדגישים את חשיבות השילוב בין של שלושת התחומים הללו לבין העובדה שניתן ואפשרי לעשות זאת - למרות ההתמודדות עם עומס וההשקעה - הנדרשות מכל אחד ואחת מהספורטאים והספורטאיות של האקדמיה".

שכבת יב' המתמקדת במבחני תעודת הבגרות לא השתתפה בערב למעט,  קטגוריית "תעודת הצטיינות על השקעה והתמדה" שהוענקו ל-2 תלמידות י"ב ש"לא מוותרות" ומשמשות כדוגמה אישית לספורטאים הצעירים.תגובות הוסף תגובה
לא רשומות תגובות למאמר זה.