חפש רק בנושא זה


קיר התהילה: הצטיינות בשחייה, בג'ודו ובכדורסל הבנים

השחיינים: בר סלובייצ'יק, תומר פרנקל, דניס לוקטב, אנסטסיה גורבנקו, הג'ודוקא רז הרשקו והכדורסלנים: יובל זוסמן, מיכאל מוסקוביץ, עידו פליישר ונועם אביבי - הם הספורטאים שהישגיהם ב-2018 זיכו אותם בטבעת על קיר התהילה שבאקדמיית וינגייט. גיל מעיין, מנהל אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט: "הערכתי הענקית לצעירים שלא מפסיקים לחלום"
 

השבוע (יום ג') התקיים באקדמיית וינגייט למצוינות בספורט הטקס השנתי המסורתי בו נחשפו שמות הספורטאים שזכו השנה להטבעת שמם על קיר התהילה של האקדמיה. בכבוד לזכות בטבעת על קיר התהילה זכו השנה מצטייני האקדמיה בספורט שהגיעו בשנת 2018 להישגים בין-לאומיים מרשימים והם:
רז הרשקו: מדליית ארד באליפות אירופה בג'ודו עד גיל 23 (משקל 78+).
בר סלובייצ'יק: מדליית זהב אליפות אירופה לנוער שליחים 4*200 חופשי.


בתמונה מימין לשמאל: מיכאל מוסקוביץ, גיל מעיין, נועם אביבי, אנסטסיה גוברנקו, רז הרשקו ובר סלובייצ'יק

תומר פרנקל: מדליית זהב 100 מ' חופשי באליפות אירופה לנוער, מדליית זהב באליפות אירופה לנוער שליחים 4*200 מ' חופשי.

דניס לוקטב: מדליית זהב אליפות אירופה לנוער 200 מ' חופש, מדליית זהב אליפות אירופה לנוער שליחים 4*200 מ' חופשי, מדליית ארד 200 מ' חופשי באולימפיאדת הנוער.

השחיינית המצטיינת הצעירה, אנסטסיה גורבנקו: מדליית זהב באולימפיאדת הנוער 200 מ' מעורב.

בכדורסל בנים: יובל זוסמן, מיכאל מושקוביץ, עידו פליישר ונועם אביבי: מדליית זהב באליפות אירופה בכדורסל עד גיל 20. יש לציין כי זו השנה השנייה ברציפות בה זוכים בני כדורסל הבנים - כספורטאים המשתייכים לענף קבוצתי, בהישג בינלאומי מרשים המזכה אותם בטבעת על הקיר.


בתמונה: השחיינית הצעירה אנסטסיה גוברנקו וגיל מעיין ליד קיר התהילה

הטקס התקיים בנוכחות ספורטאי האקדמיה ובוגריה, צוות האקדמיה ועובדי המכון ונשא בו דברים מר גיל מעיין, מנהל האקדמיה למצוינות בספורט: "החלום של כל ספורטאי וספורטאית באקדמיה הוא לקבל -בזכות - טבעת על הקיר, אך הקריטריונים להופיע על קיר התהילה, מאתגרים בצורה יוצאת דופן והדבר כלל אינו פשוט. זכייה בטבעת על הקיר, מצריכה מהספורטאים להיות מחויבים בכל נימי נשמתם לאימונים סיזיפיים, לעמידה בלחצים, לחוות הצלחות וגם כישלונות וללמוד לקחת הכול בפרופורציה נכונה, לדעת לוותר על הסיפוקים המידיים שמאפיינים את מרבית בני גילם, לעבוד קשה, להתמיד ולהיות נחושים - ועל כך הערכתי הענקית לכל אותם צעירים וצעירות שלא מפסיקים לחלום וקמים בכל בוקר קפוא או לוהט בדרך לאולם, למזרון, לבריכה או למסלול - במטרה לכבוש עוד יעד בדרך למדליה. ברצוני לברך את כל מצטייני השנה ולאחל לעוד שנים רבות של הישגים".

בתמונה: השחיין דניס לוקטב

גם הכדורסלן המצטיין, נועם אביבי, נשא דברים וריגש את הנוכחים כאשר סיפר על תחושתו כחניך צעיר לפני 3 שנים, כשנשא את עיניו לקיר התהילה וחשב שמדובר ביעד בלתי אפשרי ועל כן, כיום – הזכייה עם חבריו לנבחרת הכדורסל היא לא פחות מסגירת מעגל והשראה לספורטאים הצעירים של האקדמיה שאכן ההישג אפשרי!


בתמונה: השחיין בר סלובייצ'יקעל קיר התהילה הממוקם בכניסה לאקדמיית וינגייט למצוינות בספורט, מוטבעים שמות הספורטאים והספורטאיות בוגרי האקדמיה שהגיעו להישגים משמעותיים שנרשמו בספירה של שנה קלנדרית (ינואר עד דצמבר), ונחשפים על הקיר בתחילתה של השנה העוקבת. בחינת ההישגים ובחירת הספורטאים מתבצעת על פי קריטריונים קשוחים שנקבעו בעבר (עם ייסודו של קיר התהילה), על ידי ועדת קריטריון בה היו חברים: מנהל מכון וינגייט, מנהל היחידה לספורט הישגי, מנהל האקדמיה למצוינות בספורט, נציג המאמנים וד"ר גלעד ויינגרטן, הוגה רעיון האקדמיה. הקיר מחולק להישגים ברמת הנוער ולהישגים ברמת הבוגרים.

בחודש שעבר התקיים באקדמיה ערב חגיגי בו חולקו תעודות הצטיינות לחניכי האקדמיה בקטגוריות לימודיות, ערכיות וחברתיות.תגובות הוסף תגובה
לא רשומות תגובות למאמר זה.