חפש רק בנושא זה


שי אברהמי מונה למנכ"ל מכון וינגייט

מינויו של שי אברהמי, שנבחר בחודש מאי האחרון לתפקיד המנכ"ל ע"י מועצת מכון וינגייט, זכה השבוע לאישור ועדת המינויים ולאישורה של שרת התרבות והספורט, מירי רגב. השרה בירכה את המנכ"ל החדש בברכת הצלחה והוסיפה: "אני סמוכה ובטוחה ששי יוביל את מכון וינגייט לעתיד מוצלח ומשגשג לטובת הספורט הישראלי". שי אברהמי: "אני גאה ונרגש להתחיל את תפקידי כמנכ"ל המכון. לפנינו אתגר עצום להצעיד את המכון קדימה - למען הספורטאים וספורטאי ההישג"
  03/09/19

שי אברהמי מונה השבוע באופן רשמי למנכ"ל מכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט. אברהמי, נבחר על ידי מועצת מכון וינגייט בחודש מאי האחרון ולפני מספר ימים זכה לאישורה של הוועדה לבדיקת מינויים. לאחר אישור הוועדה, אישרה שרת התרבות והספורט, מירי רגב, את מינויו של אברהמי לתפקידו החדש ובירכה: "ברכות והצלחה רבה לשי אברהמי על היבחרו לתפקיד מנכ"ל המכון הלאומי למצוינות בספורט. אני מודה למועצת המכון ולוועדת המינויים על עבודתם. אני סמוכה ובטוחה ששי יוביל את מכון וינגייט לעתיד מוצלח ומשגשג לטובת הספורט הישראלי".


מר שי אברהמי, המנכ"ל החדש של מכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט. צילום: גל חרמוני

שי אברהמי, מהנדס תעשייה וניהול במקצועו, בעל תואר שני M.A ב"בתוכנית למדיניות ציבורית", ובעל תואר שני נוסף במנהל עסקים מאוניברסיטת ת"א, מילא בארבע וחצי השנים האחרונות את תפקיד מנכ"ל המועצה האזורית דרום השרון. לפני כן היה מנכ"ל המועצה המקומית שוהם, שימש כסמנכ"ל מנהל ותפעול בבית החולים "הדסה", מנהל תכנון ופיתוח חטיבת תחזוקה והנדסת מטוסים בחברת "אל על" וסמנכ"ל בחברת הייעוץ "דלויט רנד טוד".

שי אברהמי, מנכ"ל מכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט: "אני גאה ונרגש להתחיל את תפקידי במכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט. לפנינו אתגר עצום להצעיד את המכון קדימה, לפתח את התשתיות והמבנים ולהרחיב את מגוון השירותים ואיכותם למען ספורטאי ישראל בכלל, וספורטאי ההישג בפרט".

מכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט בישראל משמש כמרכז אימונים של ענפי ספורט אולימפיים ופראלימפיים ומשמש כבית הלאומי של איגודי הספורט, היחידה לספורט הישגי של משרד התרבות והספורט ו"אתנה". המכון מספק את המעטפת הכוללת לספורטאי ההישג של מדינת ישראל, לרבות מרכז מוביל לרפואת ספורט ומחקר, אקדמיה לטיפוח ספורטאים צעירים מחוננים, בית ספר להכשרת מאמנים ומדריכים, לינה והסעדה, מתקני אימון וכיתות לימוד.תגובות הוסף תגובה
לא רשומות תגובות למאמר זה.
אליפות העולם בהתעמלות אומנותית בבאקו יצאה לדרך: בהצלחה ללינוי אשרם, ניקול זליקמן, יוליאנה טלגינה וניקול וורנקוב

אליפות ישראל בטיפוס הובלה: נמרוד מרכוס אלוף ישראל לבוגרים. יובל שמלא סיים במקום השני, אלכס חזנוב במקום השלישי. בנשים - נועה שירן אלופת ישראל

מדליית כסף לארטיום דולגופיאט בתרגיל הקרקע ב"גביע האתגר" בפריז

שי קקון (הפועל שדות ים) ומאור בן הרוש (הפועל נהריה) אלופי ישראל בסירת לייזר אולימפית

מדליית כסף ושיא ישראל למארק מיליאר (איל"ן חיפה) ב-200 מ' מ.א בתוצאה 2:33:83 דקות באליפות העולם בשחייה פראלימפית בלונדון

נבחרת הבייסבול של ישראל הפסידה 7:6 לנבחרת איטליה ותתמודד על מדליית הארד באליפות אירופה

מדליית ארד לעמי דדאון (איל"ן חיפה) ב-200 מ' חתירה בתוצאה 2:59:55 דקות באליפות העולם בשחייה פראלימפית בלונדון

שיא ישראל, מדליית כסף וקריטריון לטוקיו לעמי דדאון ב-150 מ' מ.א בתוצאה 2:31:17 דקות באליפות העולם בשחייה פראלימפית

שיא עולם, מדליית זהב וקריטריון לטוקיו למארק מליאר ב-400 מ' חופשי בתוצאה 4:33:64 ד' באליפות העולם לשחייה פראלימפית

נבחרת ישראל בכדורמים נשים עד גיל 17 סיימה במקום ה-10 באליפות אירופה

גולשת הגלים, ענת לליאור, קבעה את הקריטריון האולימפי לאולימפיאדת טוקיו 2020, בה ישתתף לראשונה ענף גלישת הגלים