חפש רק בנושא זה


ד"ר גלי דר תעמוד בראש החוג לפיזיותרפיה באוניברסיטת חיפה

ד"ר גלי דר, פיזיותרפיסטית בכירה במחלקה לפיזיותרפיה במרכז לרפואת ספורט ומחקר של מכון וינגייט, נבחרה לתפקיד ראש החוג לפיזיותרפיה באוניברסיטת חיפה. ד"ר איל שרגל, מנהל המרכז לרפואת ספורט ומחקר:"גלי היא מודל למצוינות מחקרית לצד מצוינות קלינית. מאמין ששיתופי הפעולה האקדמיים בין החוג לפיזיותרפיה באוניברסיטת חיפה לבין המרכז לרפואת ספורט ולמחקר במכון וינגייט, ימשיכו להתקיים ואף יתחזקו"
  09/09/19

ד"ר גלי דר, חברת סגל היחידה לפיזיותרפיה במרכז לרפואת ספורט ומחקר של מכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט, נבחרה לתפקיד ראש החוג לפיזיותרפיה במחלקה למדעי הרווחה והבריאות באוניברסיטת חיפה. ד"ר דר, ששימשה כחברת הסגל האקדמי של החוג ב-11 השנים האחרונות, תיכנס לתפקידה כראשת החוג לפיזיותרפיה החל משנה"ל האקדמית תש"ף שתחל באוקטובר הקרוב, במקומו של ראש החוג היוצא, פרופ' אלי כרמלי. ד"ר גלי דר: "אני נרגשת לקראת התפקיד החדש. אני מאמינה בחיבור בין האקדמיה לקליניקה. חיבור זה בא לידי ביטוי בשיתוף הפעולה הקיים בשנים האחרונות בין המרכז לרפואת ספורט ומחקר במכון וינגייט לבין המחלקה לפיזיותרפיה באוניברסיטת חיפה. שיתוף הפעולה המחקרי והקליני בין המחלקות יימשך גם בעתיד למען בריאות ספורטאי ההישג של מדינת ישראל". 
ד"ר גלי דר, בעלת תואר ראשון בפיזיותרפיה (BPT) ותואר שני ושלישי באנטומיה (PhD) מאוניברסיטת ת"א, מומחית לשיקום אורתופדי, שיקום פציעות ספורט, נוירודינמיקס, שיקום וסטיבולרי, דיקור מערבי (IMS) ובוגרת השתלמויות רבות נוספות תמשיך להימנות עם סגל המחלקה לפיזיותרפיה של המרכז לרפואת ספורט ומחקר.


ד"ר גלי דר, במחלקה לפיזיותרפיה של מכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט (צילום: אבי שי, מכון וינגייט)

חיפוש מתמיד אחרי חדשנות, למידה ומצוינות
דבר המינוי החדש התקבל בברכה ובהתרגשות בקרב חבריה של ד"ר דר במרכז לרפואת ספורט ומחקר. ד"ר מיה קלה בנצור, מנהלת המחלקה לפיזיותרפיה במרכז לרפואת ספורט ומחקר במכון וינגייט: "אנו מתרגשים, שמחים וגאים במינוי של גלי שמשקף את האני מאמין שלנו בחיבור ההדוק בין העשייה הקלינית לבין החיפוש המתמיד אחרי חדשנות, למידה ומצוינות".


ד"ר גלי דר עם ד"ר מיה קלה בנצור, מנהלת המחלקה לפיזיותרפיה במכון וינגייט (צילום: אבי שי, מכון וינגייט)

גישה טיפולית מבוססת מחקרים
עבודתה הקלינית של ד"ר גלי דר במרכז לרפואת ספורט של מכון וינגייט במקביל לעבודתה האקדמית מחקרית בחוג לפיזיותרפיה באוניברסיטת חיפה שימשה בשנים האחרונות כר פורה לשיתוף פעולה בין שתי המחלקות במחקר, בהנחיית סטודנטים לתארים מתקדמים ועוד.
ד"ר איל שרגל, מנהל המרכז לרפואת ספורט ומחקר של מכון וינגייט, בירך על המינוי:
"אני מברך את ד"ר גלי דר על מינויה לראש החוג לפיזיותרפיה באוניברסיטת חיפה. גלי היא פיזיותרפיסטית ותיקה ומאוד מוערכת במרכז לרפואת ספורט ולמחקר. ניסיונה רב השנים בתחום הטיפולי, במקביל לקריירה האקדמית-מחקרית המרשימה שלה מהווים שילוב ייחודי של גישה טיפולית מבוססת מחקרים. שילוב של קליניקה ואקדמיה מהווה יתרון יחסי מהותי בעולם רפואת הספורט והמחקר ואין ספק שד"ר גלי דר היא דוגמה מעולה ליתרון זה. ד"ר גלי דר היא מודל עבור שאר חבריה למחלקה לפיזיותרפיה, ולמרכז לרפואת ספורט ולמחקר בכלל, למצוינות מחקרית לצד מצוינות קלינית. אני מאחל לה הצלחה רבה בתפקידה החדש".
ד"ר איל שרגל אף התייחס לשיתוף הפעולה בין המרכז לרפואת ספורט לבין המחלקה לפיזיותרפיה של אוניברסיטת חיפה והביע את תקוותו כי שיתוף פעולה זה יימשך ויתחזק גם בעתיד:
ד"ר איל שרגל: "אני בטוח שכפי שעד היום גלי הובילה שיתופי פעולה אקדמיים בין החוג לפיזיותרפיה באוניברסיטת חיפה לבין המרכז לרפואת ספורט ולמחקר במכון וינגייט במתכונת של מחקרים משותפים, הנחיית סטודנטים לתארים מתקדמים, סדנאות, השתלמויות וקורסים לסטודנטים ועוד, אותם שיתופי פעולה ימשיכו להתקיים ואף יתחזקו".תגובות הוסף תגובה
לא רשומות תגובות למאמר זה.
מפעלי קיץ 2020 יתקיימו השנה במתכונת ייחודית המשלבת למידה מקוונת והשתלמות מעשית במכון וינגייט. ההרשמה בעיצומה - אל תחמיצו!

בדרך לשגרה: חודש ביצוען של בדיקות הארגומטריה במרכז לרפואת ספורט ולמחקר

מועדון הכושר למנויים, שב לפעול בהתאם ובכפוף להנחיות משרד הבריאות

חודשו הלימודים בביה"ס למאמנים ולמדריכים ע"ש נט הולמן במתכונת מקוונת

נמשכת ההרשמה למגוון קורסים ומסלולי לימוד בביה"ס למאמנים ולמדריכים ע"ש נט הולמן

המרכז לרפואת ספורט ולמחקר של מכון וינגייט, ממשיך גם בימים אלו לשרת את ספורטאי ההישג של ישראל

ספורטאי הסגלים האולימפיים של ישראל בספורט היחידני חזרו לאימונים בכפוף להנחיות משרד הבריאות