חפש רק בנושא זה


נפתחה שנת הלימודים במכון וינגייט עם מספר שיא של תלמידים בספורט התחרותי

בצל מגבלות הקורונה: שנת הלימודים תשפ"א נפתחה בבית הספר למאמנים ולמדריכים במכון וינגייט ובשלוחותיו עם 1453 תלמידים חדשים. בית הספר יפעיל השנה מסלולי לימוד ייחודיים להכשרת "מאמני דור העתיד" ובנוסף מסלול לימודים חדשני, ראשון מסוגו בארץ, לניהול ספורט מהפן היזמי-טכנולוגי
 
בהתאם להנחיות משרד הבריאות, בית הספר ביצע את כל ההכנות הנדרשות על מנת לספק לתלמידים חוויות למידה משולבת ברמה הגבוהה ביותר כאשר הפרק העיוני ילמד באופן מקוון והפרק המעשי ילמד פרונטלי במכון וינגייט ובשלוחות בית הספר.

השיעורים יהיו מוקלטים ושמורים בתוך אתר הלמידה ולתלמידים תהיה גישה חופשית לחומרי הלימוד. בנוסף, החל בית הספר להפעיל סדרה של מבחנים מקוונים בתמיכה מלאה ושיעורי עזר בין כל בחינה ובחינה.


מעל 100 תלמידים פתחו את השנה בקורסים להכשרת מדריכי שחייה

צקה רז, מנהל המחלקה לספורט תחרותי: "פתחנו את השנה עם כ-400 תלמידים בקורסים בספורט התחרותי וזאת רק תחילת השנה. בקורסי המדריכים יצאו לדרך הלימודים בענפים הבאים: אומנויות לחימה, אופניים, טניס, טניס שולחן, טריאתלון, כדורגל, כדורסל, סיוף, רוגבי, שחיה ושחיה לימוד. ובנוסף קורסי מאמנים בתחומים: כדורגל, כדורסל ורוגבי. בהמשך צפויים להיפתח קורסי מאמנים בשחייה, טניס וג׳ודו וקורסי מדריכים בכדורמים ובקשתות. נצפה לכולנו לבשורות טובות וישועות".

איהאב איוב מנהל המחלקה לספורט ותנועה: "אנחנו קוראים ללמידה אצלנו 'למידה מקרוב' ולא 'למידה מרחוק' כי המרצים שלנו מצוינים עם ניסיון מקצועי בניהול ולימוד שיעורים בזום. אנחנו תמיד זמינים במייל ובטלפון לכל עזרה או תמיכה בתלמיד. הלמידה מתבצעת כעת באופן מקוון, אך אנו מקפידים להיות קרובים וקשובים לסטודנטים בכל שאלה ולהבהיר להם שלמרות שהם לומדים כרגע למידה מרחוק אנחנו נמצאים לצידם, תומכים ונותנים מענה לכל נושא, ומבצעים את כל ההכנות הנדרשות על מנת לתת להם ערך מוסף גם בדרך למידה זו".


החלק העיוני ילמד בזום בכפוף להנחיות משרד הבריאות

עדי סילמן, מנהלת המחלקה ללימודים מתקדמים בבית הספר: "פתחנו את המחזור ה-11 במסלול לימודים אקדמי המשלב לימודי מנהל עסקים ספורט ובריאות. השנה פתחנו קורס חדש וייחודי בתחום ניהול חדשנות בספורט בשיתוף עם חברת קולוסיאום ספורט, מסלול לימוד ייחודי, ראשון מסוגו בארץ, לניהול ספורט מהפן היזמי-טכנולוגי, תחום רלוונטי ומתפתח ובמיוחד בימים אלו".

ד"ר אלכס בילקביץ, מנהל המחלקה לרפואה משלימה: "הייחודיות שלנו זה העיסוק בספורטאים. כל הקורסים של המחלקה משלבים תכנים הנוגעים בעולם הספורט, בעיקר בקורס ספורטתרפיה, זהו קורס דו שנתי המהווה את הקורס הגדול ביותר במחלקה. תחום העיסוי הרפואי כולל גם הכשרה בעיסוי ספורטאים ומשלב טכניקות מיוחדות, גישה והבנה של עולם הספורט התחרותי. המחלקה, בעיקר בימים קשים אלו, מעודדת את הסטודנטים בהמשך השכלתם ומעניקה להם תמיכה לאורך כל הדרך. לשמחתנו, סטודנטים רבים נרשמים לקורסים גם בזמנים לא פשוטים אלו ומצטרפים למשפחתנו".


חולצת הוקרה לברוך פיבן , ראש תחום כדורגל בבית הספר, מתלמידי קורס מאמני "דור העתיד" בכדורגל.


תגובות הוסף תגובה
לא רשומות תגובות למאמר זה.
מכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט, מרכין את ראשו עם לכתו של שמאול ללקין ז"ל לעולמו. מכון וינגייט ומשפחת הספורט הישראלי כולה מוקירים ונוצרים את תרומתו הרבה לספורט בישראל.
יהי זכרו ברוך


נמשכת ההרשמה למגוון קורסים ומסלולי לימוד בביה"ס למאמנים ולמדריכים ע"ש נט הולמן. במקרה הצורך, תתאפשר למידה מקוונת בהתאם להנחיות משרד הבריאות