חפש רק בנושא זה


יובל שפונגין: "מאמין שתעודת המאמן תשמש אותי בעתיד"

כך שחקנה לשעבר של מכבי ת"א, לאחר שהוסמך כמאמן כדורגל בהצטיינות יתרה, עם סיומו של קורס מאמני כדורגל שיועד ל-20 שחקני כדורגל מליגת העל, בעבר ובהווה. הקורס שנפתח באוקטובר אשתקד, הסתיים בהצלחה על אף האתגרים שהציבו הגבלות מגפת הקורונה. שפונגין: "מכון וינגייט הוא המקום בה"א הידיעה לקבל הכשרה מקצועית כמאמן"
  12/11/20

20 שחקני ליגת העל בכדורגל בעבר ובהווה, סיימו לאחרונה בהצלחה את קורס מאמני הכדורגל שהתקיים השנה בביה"ס למאמנים ולמדריכים ע"ש נט הולמן במכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט. בין חניכי הקורס דור מלול, ניצן איתמר ויובל שפונגין שסיימו את הקורס בהצטיינות יתרה (!) וחבריהם לקורס שסיימו, רובם, בהצטיינות: דן אייבנדר, רועי גורדנה, לירוי צעירי, ניסו קפילוטו, בן והבה, חגי גולדברג, עוז ראלי, איתן טיבי, אופיר דוידזאדה, דוד עידן, יאסו וסיהון, אדיר דנין, רמי גרשון, אבי ריקן, שניר שוקר, איל גולסה וישראל כהן.

שפונגין, שחקנה לשעבר של מכבי ת"א, ששימש בפועל כ"קפטן" הקורס והיה הרוח החיה מאחורי פתיחתו של קורס המאמנים, זכה השבוע לקבל את תעודת ההסמכה מידיהם של יעקב ג'ינו, מנהל ביה"ס למאמנים ולמדריכים וצקה רטהויז רז, מנהל המחלקה לספורט תחרותי בביה"ס.


הוסמך כמאמן בהצטיינות יתרה. בצילום: צקה רז, יובל שפונגין ויעקב ג'ינו במכון וינגייט

יובל שפונגין: "כמי שיזם ודחף לפתיחת הקורס במכון וינגייט, אני שמח וגאה בכל אחד מהחברים שלי לקורס שנבחרו 'בפינצטה' ויכלו לעמוד בדרישות הקבלה הגבוהות שהציב מכון וינגייט. הקורס היה ברמה מקצועית גבוהה ביותר וחשוב לי מאוד לציין את צקה רז וכן את ברוך פיבן, צחי כץ, רכזי הקורס, ואת כל צוות המרצים, שלמרות האתגרים הלא פשוטים שהציבה הקורונה באמצע הדרך, הם עשו הכול כדי להמשיך ללמד אותנו, גם אם זה בזום, ומבלי לפגוע ברמה שלו, והכול עם יחס אישי ומחויבות אדירה". ומוסיף:

"ניגשנו לקורס בידיעה שביה"ס למאמנים ולמדריכים של וינגייט הוא המקום בה"א הידיעה לקבל ידע מקצועי והכשרה ברמה הגבוהה ביותר, ואני שמח שעשינו את זה. חשוב לנו גם בעתיד להישאר בתחום הכדורגל ועם הכלים שרכשנו בקורס אני בטוח שתעודת המאמן תשמש אותנו, ושנוכל בעתיד, גם כמאמנים, לתרום רבות לכדורגל הישראלי ולשפר אותו -  כאנשי מקצוע שזכו להכשרה מקצועית ואיכותית. אני מאמין ומקווה שעוד שחקנים ימצאו את דרכם בעתיד לקורס מסוג זה".

צקה רטהויז רז, מנהל המחלקה לספורט תחרותי
, סיכם: "אני גאה מאוד בחניכי הקורס, שעל אף היותם שחקני כדורגל בכירים בעלי קריירה ומשפחות, גילו רצינות, השקעה ומחויבות רבה לקורס התובעני וכמובן ברוך פיבן ראש התחום, שיחד עם צחי כץ הובילו את הקורס הזה בצורה יוצאת מן הכלל. כל חניכי הקורס סיימו אותו בהצלחה וחלק לא מבוטל אף בהצטיינות. בשבוע החולף, כבר נפתח קורס מאמני כדורגל "דור העתיד" וקורס מאמני כדורגל נוסף מתוכנן להיפתח במהלך חודש דצמבר 2020".

קורס מאמני כדורגל ייפתח ב-7.12.20 ויתקיים בימי שני בין השעות 21:30-16:00 במכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט. תגובות הוסף תגובה
לא רשומות תגובות למאמר זה.
נמשכת ההרשמה למגוון קורסים ומסלולי לימוד בביה"ס למאמנים ולמדריכים ע"ש נט הולמן. במקרה הצורך, תתאפשר למידה מקוונת בהתאם להנחיות משרד הבריאות