חפש רק בנושא זה


7,000 חיילים ומפקדים חגגו את אליפות צה"ל בוינגייט

ביום חמישי ,18.10.07, התקיימה במכון וינגייט אליפות צה"ל למפקדים, בהשתתפות צמרת צה"ל ובראשה הרמטכ"ל, גבי אשכנזי, שציין כי הכושר הגופני הוא יעד מרכזי של הצבא
  19/10/07

באירוע השתתפו  כ-7,000 חיילים ומפקדים שנהנו מפעילויות ספורט עשירות ומגוונות הכוללות: קט רגל, מחניים, שחייה חופשית, משחקי מים בבריכה האולימפית, כדורסל, כדורעף חופים, סקווש, טניס שולחן, משיכת חבל, ספינינג, יוגה, פילאטיס, אירובי, ריצת מפקדים, אופני הרים ופעילויות ספורט נוספות.
כמו כן, נערכה הרצאה מרתקת בנושא "נפש בריאה בגוף בריא".   

 

בריצה העממית למרחק של 2 ק"מ נטל חלק הרמטכ"ל גבי אשכנזי.

בסיום התחרויות נערך ברחבת האמפיתיאטרון טקס מרשים, בהשתתפות אלפי חיילים ומפקדים, שכלל הענקת גביעים ומדליות ליחידות ולספורטאים המנצחים, מופעים מרהיבים של נבחרת התעמלות הנשים שזה עתה העפילה לאולימפיאדה וכן נאום של הרמטכ"ל, גבי אשכנזי, שאמר: "אנו מציינים בימים אלו את שבוע הכושר והבריאות ששיאו ביום הזה. חרף הפעילות המבצעית שלא נפסקת לרגע נמצאים כאן כל הפיקודים והזרועות כי אנחנו חושבים שתחום הכושר הגופני, הבריאות והחוסן הנפשי של החייל ושל היחידה הם חלק בלתי נפרד מהכשירות המבצעית של צה"ל.

 

תפקידנו להגן על המדינה ולשם כך צריך להיות בכשירות מבצעית וחלק מכך הוא המצב הפיזי והמנטאלי בו שרוי כל אחד ואחד מאיתנו. אני חושב שנכון שהמפקדים יראו דוגמא אישית בכל הקשור לכושר הגופני. שיפור הכושר הגופני, הן של היחיד והן של היחידה הוא יעד מרכזי של צה"ל וללא דוגמא אישית מצד המפקדים לא נוכל להתקדם. אני מקווה שהיום הזה תרם למודעות הצבא לעניין ואני מצפה לכך שהתוצאות תגענה בשנה הקרובה".   

בסיום דבריו ביקש הרמטכ"ל להודות לכל מי שתרם לארגון המופתי של האירוע.

  

טקס הסיום של אליפות צה"ל למפקדים 
 

    הרמטכ"ל גבי אשכנזי ואלוף פיקוד דרום, יואב גלנט, בסיום הריצה העממית ל-2000 מטר

     הרמטכ"ל גבי אשכנזי בסיום הריצה העממית וענת מאיר מהמשרד ליחסי ציבור בוינגייט
 
אטרקציה נוספת באירוע: מופע להטוטי הכדור של אייל הורן – אטרקציה יחידה מסוגה בארץ ובעולם. המופע מבוסס על השליטה המדהימה והנדירה של הורן בכדור באמצעות ראשו

בלבד, דבר שהביא אותו בשנים האחרונות להופיע בפסגת אירועי הספורט בעולם.

המופע מתחיל בשליטה וירטואוזית בכדורגל או בכדורסל אותם מכדרר הורן על ראשו ותוך כדי גם הולך, יושב, שוכב על הגב כשבין לבין הכדור גם "נדבק" לראשו למספר שניות.

לאחר מכן עובר הורן לשלוט בכדורים שגודלם הולך וקטן כמו : כדוריד, בייסבול, כדור-טניס, כדור מטקות ועוד. השיא מבחינת הורן הוא כניסתו לספר השיאים העולמי של גינס כשהציב שני שיאים עולמיים חדשים.

 

צפו בלהטוטי הכדור של אייל הורן  


תגובות הוסף תגובה
לא רשומות תגובות למאמר זה.
20.10.17 יום פתוח ללימודים במכון וינגייט

משתלם להשתלם

מבדק הזהב
הדרך לבריאות טובה הנשמרת לאורך זמן