חפש רק בנושא זה


אודות המרכז לרפואת ספורט ולמחקר

 

המרכז לרפואת ספורט ולמחקר במכון וינגייט הוא הגוף המוביל בישראל בכל תחומי רפואת הספורט. במשך שנים רבות מעניק צוות המרכז לרפואת ספורט את התשתית הרפואית לספורטאי הסגל האולימפי של מדינת ישראל, ומלווה אותם בהכנות לקראת המשחקים האולימפיים, וגם ברגעי השיא בתחרויות עצמן. לצד ספורטאי ההישג, מציע המרכז לרפואת ספורט ולמחקר לקהל הרחב, ילדים, נוער ומבוגרים, העוסקים בספורט עממי ובפעילות גופנית בשעות הפנאי - תמיכה רפואית, אורתופדית, תזונתית ופיזיולוגית.

לכל העוסקים בספורט מוצעות במרכז מגוון של בדיקות וייעוצים:
- בדיקה ארגומטרית - להערכת הכשירות הרפואית
- בדיקה להרכב רקמות הגוף
- בדיקה פיזיולוגית להערכת הכושר האירובי
- מדידה של קצב מטבולי במנוחה - להערכה של הוצאת האנרגיה היומית.

צוות של יועצים עומד לרשות העוסקים בספורט לבניית תוכניות אימונים על-פי היכולת האישית של המתאמן, יעוץ תזונתי לעוסקים בספורט וכן אבחון, טיפול וייעוץ פיזיותרפי.

מערך זה של בדיקות, ייעוצים וטיפולים מוצע גם לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים: ספורטאים בעלי מוגבלויות שונות, וביניהם הסגל הפראלימפי, נעזרים בצוות המיומן של המרכז לרפואת ספורט ולמחקר במכון וינגייט.

בכל הנוגע לצרכים ייחודיים של ילדים ונוער העוסקים בספורט, אין ספק כי צברנו ידע וניסיון רב לאחר שנים רבות בהן אנו מלווים את ילדי המרכז למחוננים בספורט שבמכון וינגייט.

א
נו במרכז לרפואת ספורט ולמחקר מאמינים באיזון שבין ספורט לבריאות - נשמח לסייע לכולכם, אלה מביניכם שכבר עוסקים בספורט כאורח חיים, ולאלה שהחליטו כי הגיע הזמן להתחיל.

פרטי התקשרות:
טל': 09-8639400/420, פקס: 09-8639412

למידע נוסף ולקבלת הצעה מלאו טופס זה
שם

משפחה

מייל

טלפון

נושא

 אשמח לקבל מידע על בדיקות רפואיות,
ייעוצים מקצועיים, תכניות אימון וחומר פרסומי ממכון וינגייט


      

 

בדיקות ארגומטריה, מבדקים פיזיולוגיים, טיפולי פיזיותרפיה וייעוץ תזונתי במרכז לרפואת ספורט ולמחקר. לייעוץ ולקביעת תור התקשרו 09-8639420

לרוץ בקצב שלך
סדרת מבדקים וייעוצים ייחודית לרצים


פיזיותרפיה - פציעות ספורט
זו המומחיות שלנו


מומלץ! מבדק הזהב הכולל סדרת מבדקים וייעוצים
ליצירת מסלול אישי באימון ובתזונה


ייעוץ תזונתי – פריצת דרך בחיים!