מבדק הזהב

 
דף הבית            רפואת ספורט           קורסים           מתקני ספורט           חדר כושר           מרכז כנסים            ספרים             הרשמה לאתר            פורומים
מבדק הזהב

איך מתחילים? איך נכנסים לשגרת אימונים נכונה ומתאימה, כזו שתאפשר לכם לפעול תוך מזעור הסיכונים ומקסום התועלות? איך בכלל בונים תוכנית אימונים ומהן המטרות שעליי להציב לעצמי?

אתם מכירים בוודאי את התחושה הזו של מוטיבציה רבה ורצון עז להתחיל להתאמן כדי לחזור לכושר, להשיל מספר קילוגרמים או סתם כדי להרגיש יותר טוב. המרכז לרפואת ספורט ולמחקר במכון וינגייט שמח להעמיד לרשותכם את "מבדק הזהב" במתכונת מורחבת הכוללת ייעוצים ומעקבים חוזרים בהנחייתם של טובי המומחים בתחום של תזונה ופעילות גופנית שייתנו לכם את הכלים המתאימים ליצור את השינוי המתבקש בחייכם בדרך לבריאות טובה הנשמרת לאורך זמן.

חבילת הזהב של מכון וינגייט כוללת את כל הבדיקות שצריך לפני שמתחילים לעשות כושר:

בדיקת RMR
– הבדיקה המדויקת ביותר לתכנון נכון של הצרכים האנרגטיים היומיים. תוצאות הבדיקה משמשות את התזונאית לתכנון התפריט היומי המומלץ לשינוי משקל הגוף ומסת השומן שבו.

מדידות אנתרופומטריותגובה, משקל ואחוזי שומן ביחס לנורמה ולתפקודי נשימה ונפח ריאות כדי לשלול בעיות אסתמה, בעיות נשימה ועוד.

ייעוץ תזונתי אישי – על־ידי תזונאים קליניים המתמחים בתזונת ספורט שילמדו אותך כיצד לשנות הרגלי אכילה ואת הרכב רקמות הגוף (הפחתה של מסת שומן). תחומי הייעוץ: התאמת תפריט אישי למתאמנים, הפחתת מסת השומן והעלאת מסת שריר, טיפול בהפרעות אכילה, שימוש בתוספי תזונה ועוד.

בדיקת רופא ספורט –  בדיקת הנבדק מבחינה קלינית ולקיחת אנמנזה רפואית. בבדיקה ע"י רופא הספורט יש התייחסות ספציפית לעיסוק בפעילות גופנית (עממית, תחרותית, הישגית).

בדיקת סף חומצת חלב – הבדיקה היעילה ביותר לתכנון נכון של עצימות האימון. הבדיקה מתבצעת במעבדה לפיזיולוגיה על גבי מסילה נעה או על גבי אופניים. הבדיקה משלבת ארגומטריה קלינית לבדיקת הכשירות הרפואית ומתבצעת תוך מעקב רציף של א.ק.ג. ומדידות לחץ דם. תוצאות הבדיקה מאפשרות לפיזיולוג של המאמץ לבנות עבורך תוכנית אימונים אישית ומיטבית עבורך: על-פיה עצימות האימון ומשך האימון יותאמו ליכולת האירובית שלכם ולמטרות שתגדירו.

ייעוץ פיזיולוגי לבניית תוכנית אימונים – פיענוח תוצאות מבדק סף חומצת חלב והתאמת תוכנית אימונים אישית: סוג האימון המומלץ, עצימות האימון ומשכו המומלץ. הייעוץ ניתן על-ידי פיזיולוגים של המאמץ.

פרטי התקשרות:
טל': 09-8639400/420, פקס: 09-8639412 

למידע נוסף ולקבלת הצעה מלאו טופס זה
שם

משפחה

מייל

טלפון

נושא

 אשמח לקבל מידע על בדיקות רפואיות,
ייעוצים מקצועיים, תכניות אימון וחומר פרסומי ממכון וינגייט