קורסים להכשרה מקצועית לגיל הרך במכון וינגייט ובשלוחותיואודות וינגייט      לימודים לתואר      מדריכים ומאמנים      רפואה משלימה      בעלי חיים      ניהול      ימים פתוחים     צור קשר
נפתחה ההרשמה
4.4.14 יום פתוח לכל מסלולי הלימוד

למידע נוסף וליצירת קשר מלאו טופס זה

שם         

 
משפחה  
 
מייל         
 
טלפון       
 
נושא        

                                 

קורס מדריכי תנועה לגיל הרך

הקורס מכשיר מדריכים ומדריכות בתחום התנועה לילדים בגילאי 6-2 , לעבודה במעונות יום, בגני ילדים, במתנ“סים וכן להנחיית פעילויות הורים וילדים בתנועה. בקורס יושם דגש על לימוד שיטת ההדרכה ויינתנו כלים שימושיים לעבודה במגוון פעילויות: משחקים, שימוש נכון באביזרים כגירוי תנועתי, מוסיקה ושירים בתנועה התואמים את התפתחות הילד.

קורס מדריכי ליווי התפתחותי
הקורס מקנה ידע תיאורטי ומעשי אשר שימושי במיוחד במסגרת מעונות היום והגנים ובהנחיית קבוצות הורים ותינוקות. בקורס יושם דגש על לימוד תרגילים ומשחקים התואמים את שלבי ההתפתחות התנועתית בשילוב ובשימוש הולם במוסיקה ובעזרים המיועדים לגירוי המערכת התנועתית של התינוקות. בקורס תינתן העשרה בתחומי ידע שונים הנוגעים להתפתחות התנועתית, כגון: פלדנקרייז, יוגה להורים ולפעוטות, חשיבות המגע והקשר בין הורה לילד ועוד.

קורס מדריכי יוגה לילדים
הקורס מעניק כלים מעשים להוראת יוגה לילדים. ההכשרה תהיה לעבודה עם ילדים מגילאי 15-3 עם התייחסות ספציפית לעבודה המותאמת לגילאים השונים ולעבודה עם נוער בחינוך המיוחד. דרכי ההוראה: התנסות חווייתית ויצירתית של כל אחד באמצעות תנועה, משחק,דמיון וצליל ומציאת הדרך האישית של כל אחד לעבודה עם ילדים.קורס מדריכים להנחיית הורים בעיסוי תינוקות
המגע חשוב לתינוק כגורם המרכך את המעבר החד משהייה במים החמימים ברחם אימו אל אוויר העולם הקר. המגע הוא אולי הכלי הראשון לתקשורת בלתי אמצעית עם התינוק. העיסוי מחזק את הקשר בין ההורה לתינוק, מעודד אמון וביטחון אצל התינוק וההורה, מפתח את תחושת האני והגוף, תומך בהתפתחות המוטורית ובהתפתחות המערכת החיסונית של התינוק ומסייע בבעיות כמו עצירות, גזים וכאבי בטן.

 

ליצירת קשר או לקבלת ידיעון לימודים מלאו טופס זה

שם         
 
משפחה  
 
מייל         
 
טלפון       
 
נושא