חפש רק בנושא זה


אודות מרכז הזמנות

 

חטיבת תפעול ותשתיות
מכון וינגייט המרכז הלאומי לספורט בישראל, הקרוי ע"ש אורד צ'ארלס וינגייט, ממוקם במרכז הארץ, כ-20 דקות נסיעה מהעיר תל אביב.


המכון מציע ללקוחותיו מגוון רחב של מתקני ספורט בענפי הספורט השונים, הפרוסים על פני שטח של כ-430 דונם. מכון וינגייט מעניק אווירה ייחודית המעודדת פעילות ספורטיבית בסביבה ירוקה בצמוד לחוף הים של העיר נתניה, וכולל אפשרות ללינה במלון בית הנבחרות.

מתקני המכון הם מן המתקדמים בארץ ומשמשים את הסגל האולימפי וחבר נבחרות ישראל לאימוניהם במהלך השנה. כמו כן, מדי שנה מארח מכון וינגייט קבוצות מחו"ל במסגרת מחנות אימון, כנסים והשתלמויות.


ברחבי המכון ניתן לקיים פעילות ספורטיבית ותחרותית בענפי הספורט הבאים: כדורגל, כדורסל, כדורעף, טניס, אתלטיקה קלה, התעמלות מכשירים, אימון בחדר כושר, ספינינג, ג'ודו, היאבקות, טנ"ש, שחייה, כדורמים ומגוון פעילויות נופש פעיל. כמו כן ניתן להשתמש במתקני המכון לקיום כנסים, ימי כיף והשתלמויות. 

כמו כן, מכון וינגייט ומתקניו מהווים אתר נפלא לקיום פעילויות ואירועים שונים של חברות, מפעלים וארגונים כגון ימי עיון, כנסים, השתלמויות, ימי ספורט, ימי עיון משולבים בנופש פעיל, ימי בריאות ופינוק, מסיבות סיום ועוד. האירועים יתוכננו תוך התאמה מקסימלית לדרישות הגוף המזמין באופן שיבטיח הנאה מרבית של המשתתפים. כל האירועים יתנהלו תחת אבטחה מקצועית ועם חניה בשפע ברחבי המכון. (פרטים נוספים על אירועים במכון - במחלקת אירועים).


לפרטים נוספים ולהזמנות:

טלפונים: 09-8639506/8.
מייל:
facilities@wingate.org.il
 

ניתן להשאיר פרטים ונשוב אליכם

שם

משפחה

מייל

טלפון

נושא

  מאשר קבלת מידע שיווקי מכון וינגייט